10 Best Ways To Sell Luggage

10 Best Ways To Sell Luggage

עבור רגיל נוסע , בחירה את מושלם מטען הוא באמת חיוני לפני תגדיר כמובן שלך. אתה אולי להיות הפתיע לראות מערך עצום של בנייה מודלים כמו גם שיעורי כשזה מתייחס הנסיעות איכות מטען. . ישנם כן המון שיעור ההיוון מטען מ ידוע מותגים כדי להפוך המוצרים שלהם יותר סביר עבור טיפוסיים אנשים שנמצאים גם רגיל נוסע .

יש כמה אנשים מי חושבים כי הנחה הוא נרדף עם נחות איכות ירודה רב לחסל הנחה מטען עבור דאגה כי אלה לא יימשכו זמן רב או לפגוש דרישות מסעות. זה לא נכון ​​, נסיעות המטען דגש על הנחה יש אותו איכות כמו רגיל במחיר ו קרובות הם פשוט את אותו מוצרים רק את עלות הוא קיצץ לעמדות יותר תקציב ידידותי מגוון.

מזוודות מסעות כאמל מאונטיין תיקים ומזוודות לכל מטרה עשויים שונים חומרים כגון ניילון, פלסטיק ועור. לכל היותר טיפוסי חומר השתמשו לעשות מטען ו שקיות נסיעות הוא ניילון. הניילון הבליסטי ככל הנראה נמנה הכי וחסכוני חומרים השתמש כדי להפוך את הנסיעה מטען. . ניילון בליסטי הוא גם יוצא דופן ו חריגים מוצר מה שהופך כמה נסיעות חיונית יותר תקציב ידידותי חנויות יכול לספק סוגים אלה עבור הנחה מטען נסיעות עשוי ניילון בליסטי שבו אתה יכול שימוש עבור זמן רב מאוד .

יש גם קו פלסטיק הנחה מזוודות עבור נוסע מי לחפש שקיות עם הרבה שטח עבור עדין מוצרים. בימים אלה , הנחה מזוודות לבוא שונים חומרים כמו גם צורות, גדלים, סגנונות בכיתה וצבעים. אתה יכול גם לגלות פופולריים מותג שמות ועושה מציעים מוזלים מחירים לנסיעת קו מטען.

פיק מן קשה-צדדי ורך צדדיות מטען נסיעות שקיות בכושר המבוקשים צרכים . Tough צדדי מקרים הם כלל עשוי פלסטיק חומרים ואלה נהדרים אם אתה להביא יחד שבירים פריטים כאשר אתה נסיעה . אבל בכל אופן רב נוסע לבחור רך-צדדי הנחה מטען בגלל הם יכולים לעמוד כל הבליטות מטיחות כי נסיעות מטען שקיות לעבור במהלך מסע. הרבה מטען גם יש התאמת תרמילים או לילה המקרים, אתה יכול גם לבחירה מתוך הנחה מזוודות עם או בלי גלגלים או לקבל למצוא a פעוטות נסיעות מטען עבור ילדיך. ישנם שונות הנחה מטען נסיעות שקיות לשרת כל סוג של הנוסע , אולם אחד היבטים כי קונים כל הזמן לחשוב על הוא שיעור